Wrzesień 2016

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie

Witaj na stronie Zespołu Szkół w Michałowicach (woj. małopolskie)

Basen 2016/17

Pierwszy wyjazd na basen:

Grupa poniedziałkowa Ia,Ib, IIa,IIb, IIc, IIIb, start 03.10.16r. (poniedziałek), godz. 13.30.

Grupa wtorkowa: IIIa, IIIc, IVa, IVb, Va, Vb, VIb, start 04.10.16r. (wtorek), godz. 14.20.

Harmonogram wyjazdów w zakładce "Nauka pływania".

Zbiórka zkrętek

ZBIÓRKA ZAKRĘTEK

Kolejny raz rusza w naszej szkole akcja zbierania plastikowych zakrętek. W tym roku zbieramy zakrętki dla Maxa i jego rodziców.

www.maksymek.pl

Przy  zbieraniu będzie nam pomagał Samorząd Uczniowski.  Zakrętki proszę wrzucać do pudła kartonowego, które znajduje się  pod schodami  przy szatniach SP.

Zachęcamy wszystkich aby przyłączyli się do naszej wspólnej akcji.

Dożywianie

Dożywianie w szkołach

Szanowni Państwo,

Z dniem 1 września 2016 roku, w ramach realizacji wieloletniego programu wspierania finansowego gminy w zakresie dożywiania „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” na lata 2014-2020, Gmina Michałowice rozpoczyna dożywianie dzieci i uczniów uczęszczających do szkół funkcjonujących na terenie naszej gminy oraz realizujących naukę w szkołach pozagminnych.

W ramach ww. Programu realizowane są działania dotyczące w szczególności zapewnienia pomocy w zakresie dożywiania:

a) dzieciom do 7 roku życia,

b) uczniom do czasu ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej.

Pomoc w zakresie dożywiania może być przyznana nieodpłatnie rodzinom, jeżeli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 150% kryterium dochodowego, o którym mowa w art. 8 ust. 1 i 2 ustawy o pomocy społecznej, czyli nie przekracza kwoty 771 zł na osobę w rodzinie.

UWAGA! Pomoc w formie świadczenia pieniężnego w postaci zasiłku celowego na zakup posiłku lub żywności, przyznawana jest w ramach Programu jedynie w przypadku braku możliwości zapewnienia posiłku lub gdy przyznanie pomocy w formie posiłku byłoby nieuzasadnione z uwagi na sytuację osobistą lub rodzinną.

Wnioski należy składać w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Michałowicach, tj. Plac Józefa Piłsudskiego 1, pokój 6, w godzinach pracy Ośrodka (poniedziałek 8:00 – 18:00, wtorek – czwartek 8:00 – 16:00, piątek 8:00 – 15:00) osobiście, za pośrednictwem poczty lub drogą mailową: gops@michalowice.malopolska.pl.

Każdy wniosek będzie rozpatrywany indywidualnie, w drodze postępowania administracyjnego, po uprzednim przeprowadzeniu wywiadu środowiskowego w miejscu zamieszkania osoby/rodziny ubiegającej się o tę formę wsparcia.

Szczegółowych informacji w przedmiotowej sprawie udzielają pracownicy Ośrodka pod numerem: 12 388 87 70.

Kierownik Gminnego Ośrodka                                        Pomocy Społecznej w Michałowicach

(-) Monika Berdecka

Najnowsza płyta chóru

Smile  Smile  Smile

SERDECZNE  PODZIĘKOWANIA!

Dnia 5 czerwca 2016r. odbył się Piknik Rodzinny, który zakończył się dużym sukcesem dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wsparciu wielu osób.

Wyrażamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom:

-  „Hut – Poż” – p. Adam Bińczycki

-  „Leader School” – p. Jarosław Banaszkiewicz

-  „Sklep u Józi” – p. Józefa Nogieć

-  „Automechanika” – p. Jolanta i Jarosław Piekara

-  EDF Paliwa Sp. z o.o. – p. Tomasz Kowalik

-  Klub Sportowy Viva

-  Firma Przewozowa „Stefan” – p. Krzysztof Kucala

-  Pizzeria „Libero” – p. Barbara i Artur Sarnatowie

-  „Osada Jurajska” – p. Sabina i Kamil Achtelowie

-  Zakład Rozbioru Mięsa – p. Miłosz Miernik

-  Firma Handlowo Usługowa „Ogród Galicja” – p.Andrzej Bednarczyk

-  „Zdrowe Ciacho” – p. Beata Broś

-  „Ogród Michałowice” – p. Elżbieta i Zbigniew Boczkowscy

-  Sklep Przemysłowy „bmMIX – Sklep pod Dymkiem”

-  PHU „Oczko” –p. Ewa Sadowska

-  „Cyklomaster” – p. Marcin Szewczyk

-  „Ren – Pol” – p. Renata Głąb

-  „Termo – Solar” – p. Iwona Krzywda

-  „Euro – Trade” Kraków

-  „Bawi sklep” - Beata i Paweł Jędrusiak

-  Bernadetta Patecka

-  Pizzeria Gawęda

Smile  Smile  Smile

Dziękujemy również wszystkim Rodzicom oraz Instytucjom i Przyjaciołom Szkoły,  którzy zaangażowali się w organizację święta Rodziny a zwłaszcza:

- p. Eugeniuszowi Ziółkowskiemu

- p. Karolinie Wanowicz

- p. Wojciechowi Pateckiemu

- p. Markowi Pateckiemu

- p. Januszowi Bińczyckiemu

-  Magdalenie Krzywdzie

-  Sebastianowi Duranowi

-  Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie

-  OSP Michałowice

-  ZHP Żółty Szczep w Michałowicach

-  ZPiT AGH „Krakus”

Informacje na temat firmy cateringowej

dostarczającej obiady do naszej szkoły

znajdują się w zakładce "Stołówka szkolna".