Grudzień 2016

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie

Witaj na stronie Zespołu Szkół w Michałowicach (woj. małopolskie)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Michałowicach informuje mieszkańców Gminy Michałowice, że Punkt Wsparcia i Pomocy Rodzinie w Michałowicach mieści się w centrum Michałowic pod adresem ul. Krakowska 152 (pawilon handlowo-biurowy „Dymek” II piętro – wejście klatką schodową od dolnego parkingu).

Dyżur Gminnego Punktu Konsultacji Psychologicznych w Michałowicach

Gminny Punkt Konsultacji Psychologicznych w Michałowicach

W Gminie Michałowice  funkcjonuje   Gminny Punkt Konsultacji Psychologicznych. Celem jego  działania jest wsparcie  rodziców/opiekunów i nauczycieli w przezwyciężaniu różnorakich trudności wychowawczych, w tym szczególnie w zakresie wczesnego  rozpoznawania kryzysu psychicznego u dzieci i młodzieży.

Pomoc psychologiczną prowadzi, podobnie jak poprzednio-  Mariola Kujańska – psycholog, mediator  z wieloletnim doświadczeniem, znana już w naszej gminie z warsztatów dla nauczycieli i rodziców prowadzonych w ramach projektu ”Nasze dzieci-nasza wspólna sprawa” realizowanego w 2015 r. przez Gminę Michałowice w ramach Rządowego Programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła” oraz z prowadzenia Gminnego Punktu Konsultacji Psychologicznych w okresie  od kwietnia do czerwca 2016 .

Zbiórka zkrętek

ZBIÓRKA ZAKRĘTEK

Kolejny raz rusza w naszej szkole akcja zbierania plastikowych zakrętek. W tym roku zbieramy zakrętki dla Maxa i jego rodziców.

www.maksymek.pl

Przy  zbieraniu będzie nam pomagał Samorząd Uczniowski.  Zakrętki proszę wrzucać do pudła kartonowego, które znajduje się  pod schodami  przy szatniach SP.

Zachęcamy wszystkich aby przyłączyli się do naszej wspólnej akcji.

Informacje na temat firmy cateringowej

dostarczającej obiady do naszej szkoły

znajdują się w zakładce "Stołówka szkolna".