Kwiecień 2017

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie

Witaj na stronie Zespołu Szkół w Michałowicach (woj. małopolskie)

Wycieczka - Włochy - UBEZPIECZENIE

Informacja dla Rodziców

Wykaz dzieci zakwalifikowanych do Oddziału Przedszkolnego 2017/2018 – 6 latki

Lista

Lista uczniów zakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2017/2018

Lista

Oświadczenia woli

Informacja

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ZAPISANYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Prosimy rodziców, którzy jeszcze nie złożyli oświadczeń woli – potwierdzenia, że dziecko będzie uczęszczało do Oddziału Przedszkolnego w roku szkolnym 2017/2018 o dostarczenie ich w dniach 24.04.2017 do 28.04.2017 do sekretariatu Szkoły Podstawowej. Oświadczenie można wydrukować z naszej strony internetowej.

tutaj

Zapisy do klasy pierwszej

Zapisy na obiady

Uprzejmie informujemy, że od tego roku mogą Państwo wykupować następujące abonamenty na obiady szkolne:

Obiad pełny – 7,00

Zupa – 2,50

II danie – 5,50

Proszę o zgłaszanie uczniów u intendenta stołówki – dostępny codziennie

w sklepiku szkolnym.

Twoje Zdrówko

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Michałowicach informuje mieszkańców Gminy Michałowice, że Punkt Wsparcia i Pomocy Rodzinie w Michałowicach mieści się w centrum Michałowic pod adresem ul. Krakowska 152 (pawilon handlowo-biurowy „Dymek” II piętro – wejście klatką schodową od dolnego parkingu).

Dyżur Gminnego Punktu Konsultacji Psychologicznych w Michałowicach

Gminny Punkt Konsultacji Psychologicznych w Michałowicach

W Gminie Michałowice  funkcjonuje   Gminny Punkt Konsultacji Psychologicznych. Celem jego  działania jest wsparcie  rodziców/opiekunów i nauczycieli w przezwyciężaniu różnorakich trudności wychowawczych, w tym szczególnie w zakresie wczesnego  rozpoznawania kryzysu psychicznego u dzieci i młodzieży.

Pomoc psychologiczną prowadzi, podobnie jak poprzednio-  Mariola Kujańska – psycholog, mediator  z wieloletnim doświadczeniem, znana już w naszej gminie z warsztatów dla nauczycieli i rodziców prowadzonych w ramach projektu ”Nasze dzieci-nasza wspólna sprawa” realizowanego w 2015 r. przez Gminę Michałowice w ramach Rządowego Programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła” oraz z prowadzenia Gminnego Punktu Konsultacji Psychologicznych w okresie  od kwietnia do czerwca 2016 .

Zbiórka zkrętek

ZBIÓRKA ZAKRĘTEK

Kolejny raz rusza w naszej szkole akcja zbierania plastikowych zakrętek. W tym roku zbieramy zakrętki dla Maxa i jego rodziców.

www.maksymek.pl

Przy  zbieraniu będzie nam pomagał Samorząd Uczniowski.  Zakrętki proszę wrzucać do pudła kartonowego, które znajduje się  pod schodami  przy szatniach SP.

Zachęcamy wszystkich aby przyłączyli się do naszej wspólnej akcji.

Informacje na temat firmy cateringowej

dostarczającej obiady do naszej szkoły

znajdują się w zakładce "Stołówka szkolna".