Bezpłatne wakacyjne półkolonie dla uczniów II-III klasy Szkoły Podstawowej

Bezpłatne wakacyjne półkolonie dla uczniów II-III klasy Szkoły Podstawowej

10 June 2019

10 Jun 8:09
    Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki zaprasza uczniów klas II i III Szkoły Podstawowej na bezpłatne wakacyjne półkolonie.
    Dzieci mają opiekę od godziny 7.30 do 17.00. Zapewniamy również II śniadanie i obiad.
    Zajęcia prowadzone są w formie letniej przygody na Uczelni Wyższej. Przez zabawę uczniowie poznają zawód inżyniera.
    Rekrutacja przebiega on-line. http://www.mlodyinzynierodkrywca.pk.edu.pl/
    Półkolonie organizowane są prze Politechnikę Krakowską ul. Warszawska 24, w ramach projektuMłody Inżynier Odkrywca – Szkolna Akademia Techniki” realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 -2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Koordynator Projektu :Znalezione obrazy dla zapytania politechnika krakowska
    Justyna Morman – Wątor