Informacja o pracy oddziałów przedszkolnych w okresie wakacji

Informacja o pracy oddziałów przedszkolnych w okresie wakacji

1 July 2020

1 Jul 12:31

Uprzejmie informujemy, że w  lipcu tj. od 1.07.-31.07.2020 r. pełniony będzie dyżur w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach.

Jednakże w związku z pandemią warunki realizacji dyżuru zmieniają się, dlatego możemy przyjąć ograniczoną liczbę dzieci.

Prosimy rodziców, którzy nie mają możliwości zapewnienia dzieciom opieki w miesiącu lipcu o zgłoszenie drogą elektroniczną (sp_michalowice@wp.pl) dzieci na dyżur wakacyjny do dnia 26.06.2020 r. wypełniając deklarację i kartę zgłoszenia.

Przypominamy, że dyżur organizowany jest dla dzieci rodziców pracujących, którzy nie mają możliwości realizacji urlopu w tym okresie, na podstawie zaświadczenia z zakładu pracy.

Informujemy, że w sierpniu Oddział Przedszkolny w naszej szkole będzie nieczynny.

Dyżur w tym czasie pełni Szkoła Podstawowa w Więcławicach Starych i w Raciborowicach

(Informacje na stronach internetowych w/w szkół)

Pliki do pobrania:

Deklaracja pobytu dziecka w oddziale przedszkolnym w miesiącu lipcu.

Karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny.