-

00:00

    Informacje dla rodziców dzieci zapisanych do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021

    SINGLE EVENT

    event takes place

    Informacje dla rodziców dzieci zapisanych do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021

    18 June 2020

    18 Jun 9:36

    Szanowni Państwo.

    Przedstawiamy podział dzieci zapisanych do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 na oddziały:

    Klasa 1a – wychowawczyni mgr Anna Kozłowska

    1. Oskar Baran
    2. Malwina Maria Chanuszkiewicz
    3. Olaf Cieślik
    4. Leo Adam Cyrek
    5. Laura Dąbrowska
    6. Zuzanna Magdalena Dziurny
    7. Maja Ewelina Knapik
    8. Michał Kurdziel
    9. Szymon Jan Nogieć
    10. Julia Ogorzały
    11. Wiktoria Julia Opaczyńska-Ferensztajn
    12. Jan Andrzej Rybka
    13. Milena Ryżak
    14. Mikołaj Jan Stachecki
    15. Matylda Dorota Szydło
    16. Arleta Kinga Tochowicz
    17. Olivia, Anna Van Der Westhuizen
    18. Rita Maria Walaszek
    19. Aleksandra Wójcik
    20. Emil Jakub Zapart

    Klasa 1b – wychowawczyni mgr Sylwia Palonek

    1. Krystian, Wojciech Bubka
    2. Natalia Marta Bzdela
    3. Filip, Jakub Chwastek
    4. Jakub Ciaranek
    5. Wiktor Mateusz Derdaś
    6. Adrian Adam Gancarczyk
    7. Oliwier Hińcza
    8. Pola Irena Kruczek
    9. Hubert Andrzej Krzyścin
    10. Liliana Kuhn
    11. Nikodem Mądry
    12. Tobiasz, Franciszek Naprawca
    13. Lena, Zofia Nowak
    14. Anna, Izabela Piegza
    15. Maciej Prochownik
    16. Konrad, Marcel Prorok
    17. Patrycja Rojewska
    18. Urszula Rozciecha-Stobiecka
    19. Patryk, Grzegorz Stopiński
    20. Nina Amelia Wawrzyniec
    21. Piotr Grzegorz Wywiał
    22. Bruno Zębala

    Klasa 1c – wychowawczyni mgr Monika Mucha

    1. Kamila Oliwia Ambrozik
    2. Kacper Franciszek Bargieł
    3. Zuzanna Barbara Chabior
    4. Laura Doniec
    5. Antoni Piotr Janiszewski
    6. Krzysztof Lucjan Jaros
    7. Adam Grzegorz Kaczor
    8. Paskal Klimek
    9. Oliwia Wiktoria Krynicka
    10. Zuzanna Krzyworzeka
    11. Franciszek Serafin Kucharczyk
    12. Jakub Leszczyński
    13. Alan Andrzej Malec
    14. Eva Victoria Marques
    15. Mikołaj Masztalik
    16. Mikołaj Misiak
    17. David Rosta
    18. Jan Artur Sobolewski
    19. Bartłomiej Socha
    20. Jakub Jan Strona
    21. Jędrzej, Lucjan Strzemieczny
    22. Lena Żywia Woźniak
    23. Daria Magdalena Zdunek

     

    Zebranie z rodzicami uczniów zaczynających klasę pierwszą: 31.08.2020 r, godzina 17.00

     

    Wyprawka ucznia klasy 1: 

    – Blok techniczny A4

    – Blok techniczny z kolorowymi kartkami A4

    – Blok rysunkowy z kolorowymi kartkami A4

    – Papier kolorowy

    – Farby plakatowe (min. 8 kolorów) i akwarele

    – pędzel, kubek na wodę z przykrywką

    – klej w sztyfcie

    – klej magic

    – kredki świecowe

    – pastele (12 kolorów)

    – plastelina (12 kolorów)

    – 2 teczki z gumką (podpisane)

    – patyczki do liczenia

    – zeszyt 16 kartkowy (w kolorową kratkę)

    – zeszyt 16 kartkowy (w kolorowe linie)

     

    Piórnik:

    Pióro, ołówek, gumka, temperówka, kredki ołówkowe, nożyczki, klej

     

    Pozostałe:

    – Obuwie zamienne w podpisanym worku

    – Strój gimnastyczny (biały podkoszulek z krótkim rękawem, czarne lub granatowe krótkie spodenki)

    – Ręcznik papierowy

    – Chusteczki higieniczne