-

00:00

    Podział dzieci zapisanych do oddziałów przedszkolnych na oddziały.

    SINGLE EVENT

    event takes place

    Podział dzieci zapisanych do oddziałów przedszkolnych na oddziały.

    15 June 2020

    15 Jun 9:52

     

    OP E – 3 latki + 4 latki

    Wychowawczynie: mgr Wioletta Rerak, mgr Sandra Boczkowska

    L. p.
    Nazwisko i imię
    1. Bednarczyk Szymon
    2. Bieniek Antoni
    3. Bugajski Tymon, Jan
    4. Cerek Bolesław
    5. Duniec Oliwia
    6. Flank Tola
    7. Gulba Tymoteusz, Kajetan
    8. Hejmo Jakub, Filip
    9. Jaskółka Dagmara
    10. Kawalec Anna
    11. Klisz Teona, Agnes
    12. Korzeniowska Aleksandra
    13. Łyko Maciej
    14. Malinowska Alicja
    15. Matuszczak Zofia
    16. Nowak Mikołaj, Piotr
    17. Oparciak Wiktoria
    18. Pietrzyk Aleksandra
    19. Pietrzyk Wiktoria
    20. Plutecki Filip, Michał
    21. Suder Kinga, Wiktoria
    22. Wajda Adam, Józef
    23. Walaszek Maria
    24. Więckowski Jan
    25. Zając Aleksandra, Aniela

     

    OP D – 4 latki + 5 latki

    Wychowawczynie: mgr Agnieszka Czekaj,  mgr Sandra Boczkowska 

    L. p. Nazwisko i imię
    1. Baran Aleksandra
    2. Bąk Emilia
    3. Bezwiński Krystian
    4. Bubka Weronika
    5. Calik Jakub
    6. Chanuszkiewicz Marcel
    7. Fima Filip
    8. Flank Nela
    9. Gancarczyk Barbara
    10. Góralczyk Natalia
    11. Kiczkajło Karol
    12. Krzyżyk Szymon
    13. Kurbiel Maja
    14. Nogieć Antonina
    15. Nowak Agnieszka
    16. Ogorzały Victoria
    17. Pietrzyk Milena
    18. Sapeta Ada
    19. Schab Kacper
    20. Siembab Alicja
    21. Socha Hanna
    22. Szafraniec Henryk
    23. Szewczyk Filip
    24. Szopa Filip
    25. Tochowicz Maurycy

     

    OP C – 5 latki +6 latki

    Wychowawczynie: mgr Ewelina Kucala,  mgr Anita Kasprzyk

     

    L. p. Nazwisko i imię
    1. Bejnarowicz Oliwier
    2. Cerek Kazimierz
    3. Duniec Małgorzata
    4. Gieras Jakub
    5. Góra Piotr
    6. Górska Weronika
    7. Klimas Matylda
    8. Komenda Korneliusz
    9. Kotlarz Jacek
    10. Korzeniowski Jakub
    11. Kucharczyk Maria
    12. Ładyga Weronika
    13. Madeja Anna
    14. Malinowska Amelia
    15. Miś Hanna
    16. Mucha Tomasz
    17. Rodzeń Mikołaj
    18. Skwara Arkadiusz
    19. Sroka Lena
    20. Strzelecka Matylda
    21. Suder Piotr
    22. Tylko Anna
    23. Walaszek Tobiasz
    24. Wilk Kacper
    25. Wyporek Aleksander

      

    OP B  – 6 latki

    Wychowawczynie: mgr Barbara Tryjańska , mgr Anita Kasprzyk       

    L. p. Nazwisko i imie
    1. Baran Milena Liwia
    2. Bednarczyk Amelia Maria
    3. Bednarczyk Dawid Grzegorz
    4. Bednarczyk Jan Mateusz
    5. Borowski – Abdeljaoued Jakub
    6. Bubka Justyna Barbara
    7. Ciaranek Filip Stanisław
    8. Gajoch Lena Eleonora
    9. Garbowski Inessa
    10. Garbowski Iwan
    11. Gaudyn Alan Rafał
    12. Izdebski Borys
    13. Jaskółka Krystian Mirosław
    14. Kępa Tymoteusz Piotr
    15. Kühn Ignacy
    16. Łuszczak Ewa Weronika
    17. Łyko Grzegorz Paweł
    18. Małysa Amelia Aneta
    19. Nowak Franciszek Damian
    20. Rojewska Natalia Magdalena
    21. Szydło Amelia Joanna
    22. Śmiałek Oskar Jan
    23. Tryjańska Maria
    24. Wójcik Jakub
    25. Strzałka Maciej, Grzegorz

     

     OP  A – 6 latki

    Wychowawczynie: mgr Elżbieta Tochowicz-Zubelska, mgr Elżbieta Krawczyk

    L. p. Nazwisko i imię
    1. Basa Daniel, Michał
    2. Bąk Pola
    3. Bednarz Natalia
    4. Broda Dawid
    5. Buczkowska Maja
    6. Dyląg Liliana
    7. Dziurny Stanisław
    8. Kamiński Piotr
    9. Klimczak Antoni
    10. Król Jerzy
    11. Kurbiel Krystyna
    12. Leszczyński Maciej
    13. Mędrek Magdalena
    14. Olech Zuzanna
    15. Pawlik Piotr
    16. Podemska Wiktoria
    17. Stanek Natalia
    18. Surma Helena
    19. Szafraniec Michał
    20. Świder Zuzanna
    21. Tobiasz Małgorzata
    22. Ucherek Jan
    23. Wajda Antoni
    24. Zasada Paulina
    25. Ziembiński Aleksander