-

00:00

    Zmiany w przydziałach dzieci do grup w oddziałach przedszkolnych na rok 2020/2021.

    SINGLE EVENT

    event takes place

    Zmiany w przydziałach dzieci do grup w oddziałach przedszkolnych na rok 2020/2021.

    30 July 2020

    30 Jul 8:13

    W związku z pismem Wójta Gminy Michałowice z dnia 13 lipca 2020 r. zostały wprowadzone zmiany  w przydziałach dzieci do grup w oddziałach przedszkolnych.

    Aktualne listy dzieci przedstawiają się następująco:

    OP  A

    Wychowawca – mgr Elżbieta Tochowicz-Zubelska,  mgr Elżbieta Krawczyk

    13 dz + 12 chł

     

    LP Nazwisko i imię
    1 Basa Daniel, Michał
    2 Bąk Pola
    3 Bednarz Natalia
    4 Bejnarowicz Oliwier
    5 Broda Dawid
    6 Buczkowska Maja
    7 Dyląg Liliana
    8 Dziurny Stanisław
    9 Kamiński Piotr
    10 Klimczak Antoni
    11 Król Jerzy
    12 Kurbiel Krystyna
    13 Malinowska  Amelia
    14 Mędrek Magdalena
    15 Olech Zuzanna
    16 Pawlik Piotr
    17 Stanek Natalia
    18 Strzelecka Matylda
    19 Suder Piotr
    20 Surma Helena
    21 Sroka Lena
    22 Tobiasz Małgorzata
    23 Ucherek Jan
    24 Wajda Antoni
    25 Zasada Paulina

     

    OP B

    Wychowawca – mgr Barbara Tryjańska , mgr Anita Kasprzyk     

     

    Lp Nazwisko i imie
    1 Baran Milena Liwia
    2 Bednarczyk Amelia Maria
    3 Bednarczyk Dawid Grzegorz
    4 Bednarczyk Jan Mateusz
    5 Borowski – Abdeljaoued Jakub
    6 Bubka Justyna Barbara
    7 Ciaranek Filip Stanisław
    8 Gajoch Lena Eleonora
    9 Gaudyn Alan Rafał
    10 Góra Piotr
    11 Izdebski Borys
    12 Jaskółka Krystian Mirosław
    13 Kępa Tymoteusz Piotr
    14 Korzeniowski Jakub
    15 Kühn Ignacy
    16 Łuszczak Ewa Weronika
    17 Łyko Grzegorz Andrzej
    18 Małysa Amelia Aneta
    19 Nowak Franciszek Damian
    20 Rojewska Natalia Magdalena
    21 Szydło Amelia Joanna
    22 Śmiałek Oskar Jan
    23 Tryjańska Maria
    24 Walaszek Tobiasz
    25 Wójcik Jakub

     

    OP C

    Wychowawca – mgr Ewelina Kucala,  mgr Anita Kasprzyk

      

    Lp Nazwisko i imię
    1 Cerek Kazimierz
    2 Duniec Małgorzata
    3 Gieras Jakub
    4 Garbowski Inessa
    5 Garbowski Iwan
    6 Górska Weronika
    7 Klimas Matylda
    8 Komenda Korneliusz
    9 Kotlarz Jacek
    10 Kucharczyk Maria
    11 Kurbiel  Maja
    12 Leszczyński Maciej
    13 Ładyga Weronika
    14 Madeja Anna
    15 Miś Hanna
    16 Mucha Tomasz
    17 Podemska Wiktoria
    18 Rodzeń Mikołaj
    19 Skwara Arkadiusz
    20 Strzałka Maciej, Grzegorz
    21 Szafraniec Michał
    22 Świder Zuzanna
    23 Wilk Kacper
    24 Wyporek Adam Piotr
    25 Ziembiński Aleksander

     

    OP D

    Wychowawca – mgr Agnieszka Czekaj, mgr Sandra Boczkowska

     

    LP Nazwisko i imię
    1 Baran Aleksandra
    2 Bąk Emilia
    3 Bezwiński Krystian
    4 Bubka Weronika
    5 Calik Jakub
    6 Chanuszkiewicz Marcel
    7 Fima Filip
    8 Flank Nela
    9 Gancarczyk Barbara
    10 Góralczyk Natalia
    11 Kiczkajło Karol
    12 Krzyżyk Szymon
    13 Nogieć Antonina
    14 Nowak Agnieszka
    15 Ogorzały Victoria
    16 Pietrzyk Milena
    17 Sapeta Ada
    18 Schab Wojciech Karol
    19 Siembab Alicja
    20 Socha Hanna
    21 Szafraniec Henryk
    22 Szewczyk Filip
    23 Szopa Filip
    24 Tochowicz Maurycy
    25 Tylko Anna

     

    OP E

    Wychowawca – mgr Wioletta Rerak, mgr Sandra Boczkowska

     

    LP Nazwisko i imię
    1 Bednarczyk Szymon
    2 Bieniek Antoni
    3 Bugajski Tymon, Jan
    4 Cerek Bolesław
    5 Duniec Oliwia
    6 Flank Tola
    7 Gulba Tymoteusz, Kajetan
    8 Hejmo Jakub, Filip
    9 Jaskółka Dagmara
    10 Kawalec Anna
    11 Klisz Teona, Agnes
    12 Korzeniowska Aleksandra
    13 Łyko Maciej
    14 Malinowska Alicja
    15 Matuszczak Zofia
    16 Nowak Mikołaj, Piotr
    17 Oparciak Wiktoria
    18 Pietrzyk Aleksandra
    19 Pietrzyk Wiktoria
    20 Plutecki Filip, Michał
    21 Suder Kinga, Wiktoria
    22 Wajda Adam, Józef
    23 Walaszek Maria
    24 Więckowski Jan
    25 Zając Aleksandra, Aniela