Kalendarz

Grudzień 2017

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dojazd

BIP

bip

Sukcesy w SP

NASZE SUKCESY

 

 

W ROKU SZKOLNYM 2016/17

 


XIV Małopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej


Laureaci:

Zespół wokalny w składzie: Gabriela Bartkiewicz 6b, Nikola Dyląg 6b, Liliana Dziewic 6a, Gabriela Jeleń 6a,
Natalia Lech 4a, Marcelina Lech IB, Wiktoria Włosek IB, Aleksandra Zbińska 6b - nagroda Małopolskiego Kuratora Oświaty.

 


 

 

NASZE SUKCESY

 

 

W ROKU SZKOLNYM 2015/16


 

 

 

Gminny Konkurs MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA 2016:


Wilhelm Pasterz kl. 6a - I miejsce

 
Julia Kusiba kl. 5a - II miejsce

 
Maria Bydłosz k.6a - wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - "Kangur Matematyczny 2016"

Wyróżnienia otrzymali:

Adam Machnik - kl.2b

Karol Ochenduszko -  kl.4b

Jakub Stachecki - kl. 5b


Mistrz Pięknego Czytania 2016 (etap gminny):


Maria Bydłosz kl. VIa


Julia Kusiba kl. Va


Wilhelm Pasterz kl.VIa



X  Wojewódzki  Konkurs Antyczny „ W KRĘGU MITÓW I KULTURY ANTYCZNEJ”


Julia Krasicka kl. Va - wyróżnienie


 

 „Kiermasz Krótkich Form Redakcyjnych” pod honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty i Stowarzyszenia Polonistów:


I miejsce: zespół uczniów z kl. 6A:


Małgorzata Jurga


Krzysztof  Szydłowski


 Michał Ziółkowski


 

Małopolski Konkurs Recytatorski Poezji Gałczyńskiego " Siódme niebo":

 

Wyróżnienie - Wili Pasterz

 

 

Szkolny Konkurs Recytatorski:

 

 I miejsce - Wili Pasterz  6a

 

II miejsce - Wiktoria Walczak  5a

 

III miejsce - Nikola Banach 4b, Kasia Massalska 4a


 

Kategoria klas 1-3 SP

 

III miejsce - Mateusz Kowalski 2c

 

 

Gminny Konkurs Recytatorski:


I miejsce - Wili Pasterz 6a


II miejsce - Mateusz Kowalski 2c


III miejsce - Wiktoria Walczak  5a

 


Powiatowy etap Ogólnopolski  Konkursu Recytatorskiego - Mogilany 2016:


Wyróżnienie - Wili Pasterz

 

 

Turniej szachowy


 Michał Ziółkowski kl. VI a - I miejsce


Jan Dąbek KL VI b - II miejsce


 

Wojewódzki Konkurs Tematyczny z  „Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia św. Łukasza”

 

Rejon:

 

Mateusz Maracha – klasa 5a

 

Julia Krasicka – klasa 5a

 

 

 

Kiermasz Krótkich Form Redakcyjnych

 

Etap wojewódzki: Małgorzata Jurga, Krzysztof Szydłowski, Michał Ziółkowski z kl. VIa

 

 

 

Konkurs Sztuki  Estradowej „Scena Młodych” w Więcławicach:


I miejsce - Zespół wokalny w składzie:

 

Gabriela Jeleń,

Aleksandra Zbińska,

Wilhelm Pasterz,

Wiktoria Włosek,

Katarzyna Fiedor, 

Aneta Kozłowska,

Monika Kusiba,

Magdalena Regulska

 

III miejsce ex aequo Gabriela Jeleń, Wilhelm Pasterz



V Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej w Krakowie:


II miejsce – Zespół Wokalny



Konkurs Piosenki Polskiej w Zielonkach:


I miejsce – Zespół wokalny

 


Wojewódzki konkurs Pieśni Patriotycznej „A dziewczęta z wojskiem szły” w Lubniu:


Grand Prix – Zespół wokalny


 

 

Dzieje Oręża Polskiego


Etap rejonowy:

 

Krzysztof Szydłowski klasa VI a

 

Mateusz Maracha klasa V a

 

Jakub Stachecki klasa V b

 

 

 

Małopolski Konkurs z Języka Angielskiego - kwalifikacja do rejonu:

Wilhelm Pasterz i Filip Kopta - 6a

 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS 2015:

 

Dyplom laureata:

 

Julia Krasicka (7 msc. w kraju)

 

Mateusz Maracha  (12 msc.)


 

 

Małopolski Konkurs Matematyczny - kwalifikacja do rejonu:


 Michał Ziółkowski - kl. 6a



 

Międzyszkolny konkurs "Krakowska Matematyka"

 

Do rejonu zakwalifikowali się uczniowie:


Szymon Żurawski - kl. 6a


Michał Ziółkowski - kl. 6a


Natalka Kozińska - kl. 4a


 

Podsumowanie konkursu  SU na najlepszą klasę w 2014/2015r.:

 

I miejsce uczniowie z klasy VA (wych. A. Setlak)

 

 

Turniej międzyklasowy z okazji Dnia Patrona - Jana Pawła II:

 

I miejsce klasa VA (wych. A. Setlak)

 

 

 


 

 

 

W ROKU SZKOLNYM 2014/15


 


 

 

Szkolny konkurs na najładniejszą salę lekcyjną w roku szkolnym 2014/15:

 

I miejsce - sala 211 - opieka klasa 6b


 

 

Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego Olimpusek

 

 Jan Kuchno z kl. 2a SP zajął II miejsce i został laureatem 



Konkurs historyczny Dzieje oręża polskiego  od Cedyni do Orszy 972 - 1514

Laureaci konkursu wojewódzkiego: Michał Trzaska, Julia Bińczycka

 
Finaliści konkursu wojewódzkiego:Krzysztof Miś


 

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny Kangur

 

Szmon Żurawski kl 5a - wyróżnienie

 


Wyniki VIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik:


Nagrody główne zdobyli :

Natalia Bubka  - 1C

Bartosz Dadok-Grabski  - 1B

Eryk Kawula - 1B

Paweł Kufel  - 1C

Julia Nogieć - 1C

Izabela Saternus - 1C

Liliana Topa - 1C

 

Nagrody otrzymali :

Emilia Bednarczyk  - 1B

Kinga Komenda – 1C

Patrycja Kowalska – 1C

Mateusz Kowalski – 1C

Adam Machnik – 1B

Julia Wielgus – 1C

Salomea Wieloch – 1B

Kacper Włosek – 2B

Paweł Gasiński – 2B

 

Wyróżnienia otrzymali :

Ireneusz Kępa – 1C

Kacper Wanowicz – 1C

Maria Bętkowska – 1C

Gabiela Bińczycka – 1C

Zuzanna Cierpisz – 1C

Gabriela Frączek – 1C

Bartosz Koziński - 1C

Agata  Święchowicz - 1B

Jerzy Wyrostkiewicz - 1C

Samuel Stec - 2B

Jan Kuchno - 2A

Mikołaj Trzaska - 2A

Julia Krasicka - 4A

Bartosz Smuła – 6A

 

Wysoki wynik uzyskali :

Radosław Kwatera – 3A

Natalia Koźińska – 3A

Aleksandra Luciak – 3B

Karol Ochenduszko – 3B

Barbara Siekierzyńska – 3A

Jakub Stachecki – 4B

Aleksander Szatanek – 4B

Oskar Bieniecki – 4B

Patrycja Dzedzyk – 4A

Mateusz Maracha – 4A

Nikola Smuła – 4A

Wojciech Podedworski – 6A

Nikodem Achtel -  6A

Julia Bińczycka – 6A

Julia Pozierak - 6A

 

 

 

Międzyszkolny twórczy konkurs matematyczny:

 

W kategorii klas I-III „Niezwykłe zwierzaki – Figuraki”:


Adam Machnik - II miejsce


W kategorii klas IV-VI „Moja podróż w kosmos”:


Krzysztof Piegza - I miejsce


Hubert Tabiś - III miejsce


 

 

Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego - "OLIMPUS"

Laureaci:


Bartosz Kamiński (kl. IVb),


Jakub Stachecki (kl. IVb),


Aleksander Szatanek (kl. IVb)


Filip Kopta (kl. Va) 

 

 

 

Wyniki XIV Gminnego Konkursu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży

 

Grand Prix

 
Zespół: Jeleń Gabriela, Zbińska Aleksandra, Włosek Wiktoria, Pasterz Wilhelm, Kusiba Monika, Kozłowska Aneta, Szydło Sebastian

Klasy O – III

 
Wyróżnienie – Kękuś Kamila

Klasy IV – VI

 
I miejsce – Pasterz Wilhelm Ex aequo duet: Lech Natalia, Kusiba Julia
II miejsce – Dyląg Nikola Ex aequo Jeleń Gabriela
Wyróżnienie – Lech Marcelina

 

60.Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - ELIMINACJE POWIATOWE


Kl. 0-3 Mateusz Kowalski kl. 3 c - III miejsce


Kl. 4-6 Wili Pasterz - I miejsce



 


Ogólnopolskim Konkurs Wiedzy o Zdrowiu Człowieka " MEDITEST"


Nikodem Achtel kl.VIa - wyróżnienie

 

 

Małopolski Konkurs Przyrodniczy "Skarby Przyrody"

 

Julia Bińczycka klVIa - finalistka



Gminny Konkurs Recytatorski

 

Kategoria klasy I-III:


Mateusz Kowalski kl Ic - I miejsce

 

 

Kategoria klasy IV -VI:


Nikodem Achtel - I miejsce
Wilhelm Pasterz - II miejsce

 


 

VIII WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY W kręgu mitów i kultury antycznej

 

Mateusz Maracha IVa  - III miejsce


Michał Trzaska VIa – III miejsce


Julia Krasicka IVa - wyróżnienie

 

 

 

Konkurs historyczny „Dzieje oręża polskiego – od Cedyni do Orszy 972 - 1514”


Etap rejonowy:


Michał Trzaska

Krzysztof Miś

Julia Bińczycka

Mateusz Maracha

Krzysztof Szydłowski


Etap wojewódzki:


Michał Trzaska

Krzysztof Miś

Julia Bińczycka

 

 

MAŁOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI K.I. GAŁCZYŃSKIEGO " SIÓDME NIEBO"


Wilhelm Pasterz - I miejsce

 

 

XV KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W ZABIERZOWIE w kategorii do 15 lat

 

Chór Zespołu Szkół -  I miejsce

 

Wilhelm Pasterz -  II miejsce w przedziale wiekowym od 11-13 lat


 

 

Chór Zespołu Szkół w Michałowicach otrzymał II nagrodę

w eliminacjach krakowskich do XXI Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie w kategorii zespoły/chóry

 

 

Międzyszkolny konkurs "Krakowska Matematyka"

 

Marlena Stec kl. 6b - kwalifikacja do rejonu

 

 

 

Konkurs Wiedzy o Honorowym Krwiodastwie

 

 

 

 

 Konkurs Piosenki Polskiej w Zielonkach

 

Wilhelm Pasterz  - I miejsce

 

 

 


 

 

 

Obrazy artykułów: konk2.jpgNASZE SUKCESYObrazy artykułów: konk1.gif

W ROKU SZKOLNYM 2013/14

 

 

Gminny Konkurs Recytatorski


Wilhelm Pasterz kl. IVa- I miejsce


Nikodem Achtel kl. Va - III miejsce

 


Małopolski Konkurs Piosenki Polskiej organizator Dom Kultury Podgórze

 

Wilhelm Pasterz kl.IVa - I miejsce

 

 


ELIMINACJE POWIATOWE  59 OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO MOGILANY 2014'

 

Wilhelm Pasterz kl.IVa - I miejsce w kategorii kl. 4-6 


 

III NAGRODA W  XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "BAJDUREK"

 

 

 

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945”:


Michał Trzaska – finalista etapu wojewódzkiego

 

Ogólnopolski Konkurs „Galileo” z historii”:

 

Kacper Ładoń – wyróżnienie

 

Gminny Konkurs Piosenki w Raciborowicach:


Klasy 0 - III:


I miejsce Gabriela Jeleń-kl.III
II miejsce Julia Kusiba - kl.III
III miejsce Izabela Koza kl.II

 
wyróżnienie Nikola Dyląg

 
Klasy IV - VI:


I miejsce Wilhelm Pasterz kl. IV
II miejsce duet Liliana Król i Patrycja Dębowska kl. VI
III miejsce duet Małgorzata Ścieszka i Natalia Bubka kl. VI

 

MATEMATYCZNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY „Matematyka innego wymiaru”

 

KLASA 4: ilość uczestników 1368

 

Michał Ziółkowski kl. 4a - 1 miejsce - P, 2 miejsce - W,  77 miejsce - K - dyplom


Szymon Żurawski kl.4a - 3 miejsce - p, 28 miejsce - W,  324 miejsce - K - dyplom

Julia Siudek kl. kl. 4a - 4 miejsce - p, 33 miejsce - W,  384 miejsce - K - dyplom

Maria Bydłosz kl. 4a -  4 miejsce - p, 33 miejsce - W,  384 miejsce - K - dyplom

Wiktoria Krawczyk kl. 4a - 6 miejsce - p, 39 miejsce - W,  450 miejsce - K - dyplom

Gabriela Stopińska kl. 4a -  6 miejsce - p, 39 miejsce - W,  450 miejsce - K - dyplom

Marek Job kl. 4a -  6 miejsce - p, 39 miejsce - W,  450 miejsce - K - dyplom


KLASA 5: ilość uczestników 1410


Marlena Stec kl. 5b - 1 miejsce - P, 1 miejsce - W,  3 miejsce - K, nagroda rzeczowa


Julia Binczycka kl. 5a - 2 miejsce - P, 11 miejsce - W,  137 miejsce - K - dyplom

Paulina Kasprzyk kl. 5a - 3 miejsce - P, 21 miejsce - W,  196 miejsce - K - dyplom

Kacper Kaczor kl. 5a - 5 miejsce - P, 42 miejsce - W,  385 miejsce - K - dyplom

Natalia Okoniewska kl. 5b - 7 miejsce - P, 78 miejsce - W,  659 miejsce - K - dyplom

Arkadiusz Zbiński kl. 5b -  7 miejsce - P, 78 miejsce - W,  659 miejsce - K - dyplom

Emilia Zębala kl. 5b -  7 miejsce - P, 78 miejsce - W,  659 miejsce - K - dyplom

Jakub Duran kl. 5b -  10 miejsce - P, 106 miejsce - W,  918 miejsce - K - dyplom

 

KLASA 6: ilość uczestników 1294


Maciej Kufel kl. 6b - 2 miejsce - P, 6 miejsce - W,  40 miejsce - K - dyplom

Maciej Augustyńczyk kl. 6b - 3 miejsce - P, 9 miejsce - W,  91 miejsce - K - dyplom

Andrzej Brzyski kl.6a - 6 miejsce - P, 76 miejsce - W, 650 miejsce - K - dyplom

 

 

P - miejsce zajęte przez ucznia w klasyfikacji powiatowej
W - miejsce zajęte przez ucznia w klasyfikacji wojewódzkiej
K - miejsce zajęte przez ucznia w klasyfikacji krajowej

 

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Jan Paweł II i młodzież”:


Aleksandra Łuszczki kl. VIb - I miejsce 

 

Liliana Król kl. VIa - II miejsce 

 

Janusz Kot kl. VIb - III miejsce 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania w kategorii "klasy II-III szkoły podstawowej"

 

 Mateusz Maracha kl. IIIa - I miejsce


 Nicol Smuła  kl. IIIa - II miejsce

 

 

 

 Gminny Konkurs Piosenki w Raciborowicach w kategorii "klasy I-III"

 

Gabrysia Jeleń kl. IIIa - I miejsce


Julia Kusiba za zajęcie kl. III - II miejsce

 


 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2014 - XXIII edycja

 

Michał Ziółkowski IVa - wyróżnienie w kategorii Maluch - nagroda II stopnia


W tej kategorii wzięło udział 3128 czwartoklasistów.


 

Ogólnopolski Konkurs  Humanistyczny OMNIBUS  2014


Maciej Augustyńczyk VIB – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie ( 5 msc.w województwie, 66 msc.w kraju)


Maciej Kufel VIB – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie


Maciej Szczygieł VIB – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie


W  tym ogólnopolskim konkursie wzięło udział 1072 szóstoklasistów

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KRAKOWSKA MATEMATYKA - "DZIELNICE KRAKOWA":

 

Marlena Stec kl. 5b - laureatka


 

VIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy „W kręgu mitów i kultury antycznej”


Spośród 648 uczestników w ścisłej czołówce znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły:


 Aleksandra Łuszczki kl. VIb – I miejsce ( max. ilość punktów !!!)


 Kacper Ładoń kl. VIa – list gratulacyjny


 

I Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa - ZEBRA.

 

Julia Ślusarczyk kl. Vb  - wyróżnienie


Arkadiusz Zbiński  kl.Vb – wyróżnienie


Maciej Kufel kl. VIb – wyróżnienie


Maciej Augustyńczyk kl. VIb  - wyróżnienie

 

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KRAKOWSKA MATEMATYKA - "DZIELNICE KRAKOWA":


Osoby zakwalifikowane do etapu międzyszkolnego:

 

Marlena Stec kl. 5b


Andrzej Brzyski kl. 6a



Konkurs Poezji Tuwima "Para buch..." organizowany przez Centrum Kultury im.H.Jordana w Krakowie:

 

Mateusz Kowalski gr.0c I miejsce 

 


Konkurs Wokalno-Instrumentalny "Zaśpiewaj i zagraj z ...Agnieszką Osiecką "

organizowany przez Centrum Kultury w Michałowicach


 Nicole Nowak z kl.1a II miejsce

 

 Wilhelm Pasterz kl.4a III miejsce



Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im.księdza K.Szwarlika w Będzinie:

 

Wilhelm Pasterz kl.4a III nagroda od Domu Kultury Podgórze w eliminacjach rejonowych


 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Pierwszej Pomocy i Honorowym Krwiodawstwie zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Krakowie i Polski Czerwony Krzyż oddział w Krakowie

 

Adrian Król, Michał Bryl i Michał Pyzik -  I miejsce



 

 

IV Ogólnopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej w Krakowie pod patronatem kard. Stanisława Dziwisza:

 

Wilhelm Pasterz  klasa 4a - I miejsce w kategorii solistów




 

 

„LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1939 – 1945”:


 Osoby zakwalifikowane do etapu rejonowego:

Janusz Kot       klasa VI b


Michał Trzaska klasa V a


Krzysztof Miś  klasa V a

 

 

 


 



 

 

Konkursy w SP 2012/2013

 

 

POLSKIE POWSTANIA NARODOWE:


Krzysztof Siekierzyński  kl.6a – laureat


Wygenerowano w sekund: 1.03