Kalendarz

Grudzień 2017

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dojazd

BIP

bip

Sukcesy uczniów Gimnazjum

 

ROK SZKOLNY  2016/2017

 


    
I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej im. Henryka Rasiewicza "Kima"
II miejsce dla Zespołu Wokalnego w składzie:
 Gabriela Bartkiewicz, Nikola Dyląg, Gabriela Jeleń,
 Matylda Krzywda, Natalia Lech, Wiktoria Włosek, Aleksandra Zbińska


XIV Małopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej:
Katarzyna Fiedor III A gimnazjum:

- nagroda wojewody małopolskiego;
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Patriotycznej 2017




 

SUKCESY ROK  2015/2016

 


 

XII Gminny Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży w Raciborowicach


I miejsce – Katarzyna Fiedor kl. IIA

 
II miejsce – Natalia Rudecka

 
III miejsce – Natalia Chmiel i Magdalena Regulska kl. IIIA

Małopolski Konkurs Matematyczny

Jakub Szydłowski - etap rejonowy

 
Kangur Matematyczny

Wyróżnienie zdobyli

Jakub Szydłowski - kl IIIa

Marlena Stec - kl Ib

 

Małopolski Konkurs Historyczny


Krzysztof Siekierzyński – finalista (etap wojewódzki)


 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI


etap gminny:


I miejsce - Nikodem Achtel Ia


III miejsce - Aneta Kozłowska IIIa


 

Powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego:


III miejsce - Nikodem Achtel



TURNIEJ SZACHOWY

 

Hubert Wójcik - kl II b - I miejsce

 


OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI



Etap szkolny


Nikodem Achtel - kl. Ia gimnazjum – I miejsce
Julia Żak - kl. II a – II miejsce
Krzysztof Miś - kl. Ia – II miejsce
Aneta Kozłowska - kl. IIIa – III miejsce

 

Etap gminny


Nikodem Achtel – kl. I a – I miejsce

Aneta Kozłowska – kl. III a – III miejsce



Wojewódzki Konkurs Tematyczny z  „Mądrością Proroków przez życie – Księga Jonasza”

 

Rejon:


Achtel Nikodem – klasa Ia

Miś Krzysztof – klasa Ia

Wielgus Szymon – klasa Ia

Zaporowska Klaudia – klasa Ia

Stec Marlena - klasa Ib

Kozłowska Aneta – klasa IIIa

Szydłowski Jakub – klasa IIIa

Dawid Kopeć – klasa IIIb

 


Konkurs Sztuki  Estradowej „Scena Młodych” w Więcławicach:


I miejsce - Zespół wokalny w składzie:

 

Gabriela Jeleń,

Aleksandra Zbińska,

Wilhelm Pasterz,

Wiktoria Włosek,

Katarzyna Fiedor, 

Aneta Kozłowska,

Monika Kusiba,

Magdalena Regulska


II miejsce – Monika Kusiba,

 



VI Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej w Krakowie:


II miejsce  - Katarzyna Fiedor

 

 


V Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej w Krakowie:


II miejsce – Zespół Wokalny

 



Konkurs Piosenki Polskiej w Zielonkach:


Grand Prix – Katarzyna Fiedor,


I miejsce – Zespół wokalny,


II miejsce – Monika Kusiba

 



Wojewódzki konkurs Pieśni Patriotycznej „A dziewczęta z wojskiem szły” w Lubniu:


Grand Prix – Zespół wokalny, I miejsce – Monika Kusiba, II miejsce – Katarzyna Fiedor

 

 

 

Dzieje Oręża Polskiego


Etap rejonowy:

 

Krzysztof Miś klasa I a

 

Bartłomiej Orzechowski klasa I a

 

Aneta Kozłowska klasa III a

 

Franciszek Kmita klasa III a

 

Krzysztof Siekierzyński klasa III a



 

Małopolski Konkurs Historyczny:


Etap rejonowy:

 

Aneta Kozłowska klasa III a

 

Franciszek Kmita klasa III a

 

Krzysztof Siekierzyński klasa III a



X WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY „ W KRĘGU MITÓW I KULTURY ANTYCZNEJ”( etap szkolny):


Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się uczennice:

 
Monika Stopińska - kl. 3b


Weronika Jędrusiak - kl. 3b

 
Kinga Piekara - kl. 1a

 
Dominika Musiał - kl. 1a

 


 


 

 

 

KIERMASZ KRÓTKICH FORM REDAKCYJNYCH


Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się zespół uczniów kl. Ia:


Julia Pozierak


Klaudia Zaporowska


Krzysztof Miś




Wojewódzki Konkurs z Fizyki dla Gimnazjum

 

Jakub Szydłowski finalista 


 

 

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS 2015:

 

 

Dyplom laureata:


Dominika Musiał (10 msc.)


Natalia Podsiadło (13 msc.)


Krzysztof Siekierzyński (14 msc.)


Aneta Kozłowska (15 msc.)

 

 

 


 

 

 

SUKCESY ROK  2014/2015

 

 


 

 

KONKURS „Mistrz Pięknego Czytania” 2015

dla uczniów szkół podstawowych – etap gminny ( organizowany przez Wójta Gminy Michałowice i Pro Memoria- Dla Pamięci Stowarzyszenie)


II miejsce – Nikodem Achtel – kl. VI a


Udział – Julia Bińczycka – kl. VI a oraz  Krzysztof Miś- kl. VI a


 

KONKUR RECYTATORSKI TWÓRCZOŚCI ADAMA MICKIEWICZA

dla uczniów szkół gimnazjalnych – etap gminny ( organizowany przez Wójta Gminy Michałowice i Pro Memoria- Dla Pamięci Stowarzyszenie)


I miejsce – Aneta Kozłowska – kl. II a


Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny "Omnibus":
I miejsce - Maciej Augustyńczyk kl IB;  
II miejsce Zuzanna Chwała kl. IA

 

 

Wyniki XIV Gminnego Konkursu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży

 

Grand Prix

 
Zespół: Jeleń Gabriela, Zbińska Aleksandra, Włosek Wiktoria, Pasterz Wilhelm, Kusiba Monika, Kozłowska Aneta, Szydło Sebastian

 

Klasy I – III Gimnazjum

 
I miejsce – Kusiba Monika Ex aequo Fiedor Katarzyna
II miejsce – Ścieszka Małgorzata
III miejsce – Szydło Sebastian 

 

 

II MAŁOPOLSKIE DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE  Po polsku o historii


Paulina Kozińska- kl. III B - rejon

 

IX WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY W kręgu mitów i kultury antycznej

 

III miejsce:


BARBARA SŁABOŃSKA – kl. III B

KRZYSZTOF SIEKIERZYŃSKI  - Kl. II A

MACIEJ AUGUSTYŃCZYK  - Kl. I B


Listy gratulacyjne:


MICHAŁ  PYZIK- Kl. I B

PAULINA  KOZIŃSKA- KL. III B

ANETA KOZLOWSKA – KL. II A

MAGDALENA  KĘDYS- KL.III B

 

 

 

60.Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - ELIMINACJE POWIATOWE

 

 


Sebastian Szydło I miejsce

 

 

Gminny Konkurs Recytatorski:

 

 

 

Sebastian SzydłoI miejsce


Monika Kusiba - II miejsce

 


Małopolski Konkurs Historyczny:

 

Etap rejonowy:


Sebastian Szydło

Barbara Słabońska

Aneta Kozłowska

Krzysztof Siekierzyński

Albert Mouhoubi

 

 

 Konkurs historyczny „Dzieje oręża polskiego – od Cedyni do Orszy 972 - 1514”

 

Etap rejonowy:


Sebastian Szydło

Janusz Kot

Paweł Zelek

Barbara Słabońska

 

 

 

 

 Małopolski Konkurs Poezji K. I Gałczyńskiego " Siódme Niebo"

 

 Monika Kusiba 2a - I miejsce

 
 Sebastian Szydło 3b - II miejsce

 


 

 

XV KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W ZABIERZOWIE w kategorii do 15 lat


 

Chór Zespołu Szkół -  I miejsce


Monika Kusiba  - II miejsce


 

 

 

 

Chór Zespołu Szkół w Michałowicach otrzymał II nagrodę

w eliminacjach krakowskich do XXI Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie w kategorii zespoły/chóry

 W kategorii soliści:

 
 Monika Kusiba 2a - II miejsce

 
 Sebastian Szydło 3b - III miejsce

 

Konkurs Wiedzy o Honorowym Krwiodastwie

 

 

 

Małopolski  Konkurs Matematyczny


Jakub Szydłowski  kl. IIa – etap rejonowy


 

Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej


Kasia Fiedor kl. Ia i Sebastian Szydło kl. IIIa - ex aequo III miejsce

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONKURSY  GIMNAZJUM  ROK  2013/2014

 


 

 

Małopolski Konkurs Recytatorski Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Siódme Niebo”:

 

Sebastian Szydło II a - wyróżnienie

 

 

 

Gminny Konkurs Recytatorski

 

Albert Mouhobi - I miejsce


Sebastian Szydło - III miejsce

 

 

III NAGRODA W  XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "BAJDUREK"

 


 

Ogólnopolski Konkurs „Galileo” z historii”:

 

Wiktoria Nogieć – laureat

Maciej Bydłosz – laureat

Aneta Kozłowska – wyróżnienie

 

Gminny Konkurs Piosenki w Raciborowicach:


I miejsce Monika Kusiba kl.I
wyróżnienie Sebastian Szydło kl.II


 

MATEMATYCZNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY „Matematyka innego wymiaru”

 

Ilość uczestników 798

 

Jakub Szydłowski kl. 1a - 1 miejsce powiat, 1 miejsce województwo, 61 miejsce kraj  - nagroda rzeczowa

Krzysztof Siekierzyński kl. 1a - 2 miejsce powiat, 13 miejsce województwo, 244 miejsce kraj  - dyplom

 

 

Wyróżnieni w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Humanistycznej „Omnibus”


Marta Zaporowska -  kl. III b Gimnazjum I miejsce  ( nagroda rzeczowa)

Joanna Nowak - kl. III b  Gimnazjum  II miejsce

Wiktoria Nogieć - kl. IIIb Gimnazjum III miejsce

Magdalena Kolarska - IV miejsce

 

 

VIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"

 

Krzysztof Siekierzyński kl. Ia - wyróżnienie 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Polonistyczna "Zebra" - wyróżnienia


Franciszek Kmita - kl. Ia
Aneta Kozłowska - kl. Ia
Krzysztof Siekierzyński - kl. Ia
Magdalena Czyżewska - kl. Ia
Michał Sobczyk - kl. IIIa
Maciej Bydłosz - kl. IIIb
Wiktoria Nogieć - kl. IIIb


 

Małopolski Konkurs z Języka Polskiego - etap rejonowy

 
Marta Zaporowska kl. IIIb

 

 

Małopolski Konkurs Geograficzny - etap rejonowy

 
Wiktoria Nogieć kl. IIIb
Michał Sobczyk kl. IIIa

 

 

Małopolski Konkurs z Fizyki-etap rejonowy

 
Michał Sobczyk kl. IIIa

 

 

III Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

organizowany przez Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie

 

Sebastian Szydło kl.II b  III miejsce

 

 

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Pierwszej Pomocy i Honorowym Krwiodawstwie

zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Krakowie i Polski Czerwony Krzyż oddział w Krakowie

 

Aneta Kozłowska, Michał Sobczyk i Jakub Szydłowski - III miejsce 

 

 


„LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1939 – 1945”

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego:

Maciej Bydłosz           klasa III b
Kajetan Wiśniewski    klasa III b
Paweł Zelek                klasa II a

 

 

 


 

 


 

 

 

KONKURSY  GIMNAZJUM  ROK  2012/2013


 

POLSKIE POWSTANIA NARODOWE


Krzysztof Kędys – wyróżnienie


 

DZIEJE RUCHU HARCERSKIEGO W MAŁOPOLSCE


Mateusz Siudek – finalista


 

ZAWODY SPORTOWO-OBRONNE ZORGANIZOWANE PRZEZ ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W SKALE


Drużyna w składzie: Karolina  Wójcik, Michał Sobczyk, Grzegorz Ciaranek oraz Mateusz Siudek zdobyła  II miejsce


 

GMINNY FESTIWAL PIOSENKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W RACIBOROWICACH

 

 

III miejsce ex  aequo Katarzyna Oleś i Sebastian Szydło


 

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI


 

Wiktoria Nogieć  kl II b  - III miejsce


Ksenia Król  - kl. II a  - wyróżnienie


 

WOJEWÓDZKI TURNIEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ARTYSTYCZNYCH  „ZACHOWAĆ DZIEDZICTWO DLA PRZYSZŁYCH POKOLEŃ – RENESANS W KRAKOWIE 2013”

 

 

 II  miejsce – Kozińska Paulina kl. I b

III miejsce – Wąsowicz Gabriela kl. I a

 

Wyróżnienia: Kosmal Mikołaj – kl.III b

                    Siara Katarzyna – kl. I b

 

Listy gratulacyjne:     Słabońska Barbara - kl. I a

                                Kędys Magdalena - kl. I b

                                Bubka Jolanta - kl.III b

 

GIMNAZJADA 

  

Gminne zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców - II miejsce.

  

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

 

  

Weronika Cieślik z klasy III a Gimnazjum wzięła udział w Konkursie Fotograficznym organizowanym przez Magurski Park Narodowy.

Tematem konkursu były „Małe i duże zwierzęta w naturze”.

 

  

UDZIAŁ W II EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „W HARMONII Z PRZYRODĄ” :

 

Siara Katarzyna

Piekara Mateusz

 

  

IGRZYSKA GIMNAZJALNE NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM

   

Nasze reprezentacje sportowe w unihokeju, zarówno dziewcząt jak i chłopców, po zdobyciu mistrzostwa powiatu uczestniczyły w igrzyskach gimnazjalnych na szczeblu wojewódzkim w Nowym Targu. Dziewczyny zdobyły szóste, a chłopcy czwarte miejsce.

 


MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY - REJON

 

 Jolanta Bubka 

  

POWIATOWE IGRZYSKA GIMNAZJALNE  W UNIHOKEJU

 

Dziewczęta I miejsce

Chłopcy I miejsce

  

 

WOJEWÓDZKI KONKURS BIBLIJNY Z KSIĘGI SAMUELA – ETAP WOJEWÓDZKI:

 

Marta Zaporowska

  

 

WOJEWÓDZKI KONKURS BIBLIJNY Z KSIĘGI SAMUELA – ETAP REJONOWY:

 

Krzysztof Kędys

Paulina Warchoł

Marta Zaporowska

  

 

MAŁOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY - REJON:

   

Maciej Bydłosz

  

 

"LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887 - 1922.  O NIEPODLEGŁOŚĆ I GRANICE RZECZPOSPOLITEJ" - REJON:

 

  

 Barbara Słabońska

Wygenerowano w sekund: 0.29