Kalendarz

Październik 2017

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Dojazd

BIP

bip

Losy absolwentów

 

 

Losy absolwentów naszego gimnazjum

 

 


 

Rok szkolny 2014/15


I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego, pl. Na Groblach 9

VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Wąska 7

VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej, ul. Skarbińskiego 5

XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte, ul. Sądowa 4

XX Liceum Ogólnokształcące, ul. Szlak 5

XXX Liceum Ogólnokształcące, os. Dywizjonu 303 66

Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego, ul. Akacjowa 5

Technikum Chemiczne i Ochrony Środowiska nr 3, ul. Krupnicza 44

Technikum Huty im. Tadeusza Sendzimira, os. Złotej Jesieni 2

Technikum Inżynierii Środowiska nr 13, ul. Ułanów 9

Technikum Komunikacyjne nr 25, ul. Ułanów 3

Technikum Kształtowania Środowiska nr 24, ul. Brzozowa 5

Zespół Szkół Budowlanych nr 1, ul. Jerzego Szablowskiego 1

Zespół Szkół Energetycznych, ul. Loretańska 16

Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta, al. Mickiewicza 5

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Giebułtowie

Zespół Szkól Zawodowych nr 1 im. ks. kard. Adama Stefana Sapiehy, ul. Rzeźnicza 4


 

 

 

Rok szkolny 2013/14


I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego, pl. Na Groblach 9

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Sobieskiego 9

VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej, ul. Skarbińskiego 5

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Grzegórzecka 24

X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Wróblewskiego 8

XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, os. Kolorowe 29a

XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte, ul. Sądowa 4

Liceum Plastyczne, ul. Mlaskotów 6

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego, ul. Grochowska 20

Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego, ul. Akacjowa 5

Technikum Ekonomiczno-Hotelarskie nr 4, ul. Kapucyńska 2

Technikum Gastronomiczne nr 11, ul. Zamoyskiego 6

Technikum Huty im. Tadeusza Sendzimira, os. Złotej Jesieni 2

Technikum Inżynierii Środowiska nr 13, ul. Ułanów 9

Technikum Przemysłu Spożywczego nr 22, pl. Jana Matejki 11

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 23, pl. Jana Matejki 11

Zespół Szkół Energetycznych, ul. Loretańska 16

 

 

 

 

Rok szkolny 2012/13


II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Sobieskiego 9

III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, os. Wysokie 6

VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Wąska 7

VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej, ul. Skarbińskiego 5

XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej, os. Teatralne 33

XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte, ul. Sądowa 4

XXIII Liceum Ogólnokształcące im. płk. pil. Stanisława Skarżyńskiego, ul. Seniorów Lotnictwa 5

Technikum nr 26, ul. Tyniecka 6

Technikum Ekonomiczno-Handlowe nr 5, os. Spółdzielcze 6

Technikum Ekonomiczno-Hotelarskie nr 4, ul. Kapucyńska 2

Technikum Gastronomiczne nr 11, ul. Zamoyskiego 6

Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 10, os. Złotej Jesieni 16

Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska nr 12, ul. Lea 235

Technikum Huty im. Tadeusza Sendzimira, os. Złotej Jesieni 2

Technikum Inżynierii Środowiska nr 13, ul. Ułanów 9

Technikum Komunikacyjne nr 25, ul. Ułanów 3

Technikum Przemysłu Spożywczego nr 22, pl. Jana Matejki 11

Zespół Szkół Budowlanych nr 1, ul. Jerzego Szablowskiego 1

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 14, al. A. Mickiewicza 5

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 23, pl. Jana Matejki 11

 


Wygenerowano w sekund: 0.14