-

00:00

  FINAŁ METAMORFOZY

  SINGLE EVENT

  event takes place

  FINAŁ METAMORFOZY

  28 September 2023

  28 Sep 8:10

  Zapraszamy wszystkich uczniów do naszych nowych stref funkcyjnych – pod biblioteką i pod sklepikiem. Czekają tam na Was wygodne siedziska i spory zapas nowych gier. Spędzajcie przerwy z przyjaciółmi na pogawędkach, wspólnych rozgrywkach lub w ciszy, czytając swoje ulubione książki w odświeżonej przestrzeni szkolnej. Mamy nadzieję, że zmiany Wam się podobają i że będziecie dbali o te nowe strefy, żeby mogły nas wszystkich cieszyć jak najdłużej.  

  Bardzo dziękujemy Fundacji Szkoła z Klasą (@fundacjaszkolazklasa) za możliwość udziału w konkursie grantowym, docenienie naszego projektu i sfinansowanie zmian w naszej szkolnej przestrzeni.

  Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym przy pracach remontowo-dekoracyjnych: przed wszystkim pani Barbarze Mice-Wójcik, która narysowała dla nas przepiękne rysunki na ścianach, malarzom, naszej szkolnej obsłudze, panu Przemkowi Domagale, oraz wszystkim uczniom, którzy nam w tej metamorfozie pomagali.

  A te piękne zdjęcia poniżej wykonała dla nas pani Martyna Kühn (@loveandlight.pl), profesjonalny fotograf, a prywatnie mama naszych uczniów. Dziękujemy za pomoc!

  Strefa komfortu