-

00:00

    Lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022

    SINGLE EVENT

    event takes place

    Lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022

    29 April 2021

    29 Apr 13:00
    Lp. Lista dzieci przyjętych do  klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II
    w Michałowicach
    1. Baran Milena
    2. Basa Daniel
    3. Bąk Pola
    4. Bednarczyk Amelia
    5. Bednarczyk Dawid
    6. Bednarczyk Jan
    7. Bednarz Natalia
    8. Biel Nikodem
    9. Borowski-Abdeljaoued Jakub
    10. Broda Dawid
    11. Buczkowska Maja
    12. Chigai Erik
    13. Ciaranek Filip
    14. Duniec Małgorzata
    15. Dyląg Liliana
    16. Dziurny Stanisław
    17. Gajoch Lena
    18. Gałaś  Liliana
    19. Garbowski Inessa
    20. Garbowski Iwan
    21. Gardias  Mateusz
    22. Gaudyn Alan
    23. Górska Weronika
    24. Iwański – Bartyzel Dominik
    25. Izdebski Borys
    26. Jamka Mikołaj
    27. Jaskółka Krystian
    28. Jędruch Marianna
    29. Jędryszek Kamil
    30. Kamiński Piotr
    31. Kasperkiewicz  Igor
    32. Kępa Tymoteusz
    33. Klimczak Antoni
    34. Kotlarz Jacek
    35. Kowalczyk  Jan
    36. Król Jerzy
    37. Kühn Ignacy
    38. Kucharczyk Maria
    39. Kurbiel Krystyna
    40. Leszczyński Maciej
    41. Levytskyi Matvii
    42. Ładyga Weronika
    43. Łomański  Stanisław
    44. Łuszczak Ewa
    45. Małysa Amelia
    46. Mędrek Magdalena
    47. Mucha Tomasz
    48. Nowak Franciszek
    49. Ogonowski Piotr
    50. Olech Zuzanna
    51. Pawlik Piotr
    52. Podemska Wiktoria
    53. Rodzeń Mikołaj
    54. Rojewska Natalia
    55. Rosiak  Tymon
    56. Rosiek Maksymilian
    57. Stanek Natalia
    58. Strzałka Maciej
    59. Surma Helena
    60. Szafraniec Michał
    61. Szydło Amelia
    62. Śmiałek Oskar
    63. Świder Zuzanna
    64. Tobiasz Małgorzata
    65. Troszka  Zuzanna
    66. Tryjańska Maria
    67. Ucherek Jan
    68. Uchwat Zofia
    69. Wajda Antoni
    70. Wilk Kacper
    71. Witek Adrianna
    72. Woźniak  Franciszek
    73. Wójcik Jakub
    74. Wysocki Filip
    75. Zasada Paulina
    76. Ziembiński Aleksander