Dojazdy do Szkoły Podstawowej w Michałowicach

Rozkład ważny od: 15 stycznia 2024 roku

1) Dodatkowa linia M1 dla mieszkańców części ul. Granicznej i ul. Górnej

Zostaje wprowadzona możliwość dojazdu linią M1 dla mieszkańców wyżej wymienionych obszarów. Autobus linii M1 przybędzie na parking P+R Michałowice o godzinie 7:38 (zmiana od 2 stycznia).

2) Zmiana rozkładu linii 257 dla mieszkańców Kozierowa i ul. Warszawka

Dla uczniów ze wskazanych powyżej rejonów istnieje możliwość dojazdu do szkoły linią 257 (po zmianie rozkładu). Autobus przyjedzie na przystanek Michałowice Centrum o 7:49 (zmiana od 8 stycznia).

3) Modyfikacja porannego kursu szkolnego, realizowanego przez firmę Stefan

W odpowiedzi na likwidację części kursów przez Gminę Iwanowice, szczególnie kursu przed godziną 8, która utrudniała dojazd do szkoły z Wilczkowic, wprowadzamy zmiany w trasie porannego kursu szkolnego.

Trasa zostanie zmieniona przez rezygnację z odcinka Wilczkowice – Maszków – Żerkowice – Kozierów Graniczna.

Nowa trasa będzie przebiegać przez: Wola Więcławska ul. Krakowska – Zerwana i Wilczkowice ul. Zielona Dolina – Wilczkowice OSP – ul. Smolna – ul. Krakowska – ul. Warszawka – ul. Graniczna – ul. Górna – ul. Krakowska – P+R Michałowice.

Autobus zatrzyma się na przystanku Wilczkowice OSP około 7:30, a na P+R Michałowice dojedzie około 7:50 (zmiana od 15 stycznia).

Uczniów korzystających z tego autobusu na odcinku ul. Granicznej w Kozierowie, prosimy o korzystanie z linii 257 i przystanku Graniczna Sklep (odjazd 257 o 7:40). Dzięki tej zmianie trasa szkolna będzie krótsza, efektywniejsza i bardziej atrakcyjna dla uczniów.

Trasy i godziny odjazdów kursów popołudniowych ze szkoły pozostają bez zmian.

Godziny odjazdu busa po lekcjach: 13.50 i 16.30

Skip to content