🩵 Konkurs grantowy dla szkół w III edycji projektu „TO(działa)MY!” rozstrzygnięty! 🩵

I to pozytywnie dla nas! Z nadesłanych 159 projektów komisja konkursowa wybrała 13 szkół, które zostaną nagrodzone grantem. Wśród laureatów znalazła się też Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach i nasz projekt English Drama Club.

Projekt zakłada stworzenie koła językowo-teatralnego dla uczniów klas starszych i wystawienie w ramach jego działania skróconej wersji sztuki Williama Shakespeare’a A Midsummer Night’s Dream.

W trakcie zajęć i przygotowań do spektaklu uczniowie rozwijać będą umiejętności aktorskie, poszerzą umiejętności językowe i zgłębią kulturę anglojęzyczną. Ponadto, będzie to doskonała okazja do rozwijania umiejętności pracy w zespole i zdolności plastycznych przy projektowaniu scenografii i kostiumów.

„TO(działa)MY!” to projekt edukacyjno-społeczny realizowany przez Fundację Santander we współpracy z UNICEF Polska. Na realizację naszego celu Fundacja Santander przekaże nam 2000 zł. Trzymajcie za nas kciuki!