Warsztaty w Urzędzie Marszałkowskim

4 marca klasy 7C i 7A otrzymały zaproszenie od Zastępcy Dyrektora Departamentu Zdrowia, Rodziny, Równego Traktowania i Polityki Społecznej, pani Katarzyny Kosik-Gajewskiej, do Urzędu Marszałkowskiego na warsztaty dotyczące bezpieczeństwa w sieci.

Warsztaty poprowadził dobrze nam już znany podinsp. Wojciech Chechelski z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, ale miejsce spotkania było tym razem niezwykłe. Nasi uczniowie zasiedli w sali Sejmiku Województwa Małopolskiego. Intensywne trzygodzinne szkolenie zakończyło się quizem z nagrodami, a w trackie przerwy na uczestników czekały smaczne przekąski. Wyszliśmy więc z niego nie tylko z pełnymi głowami, ale i rękami J Bardzo dziękujemy za zaproszenie!