WYNIKI KONKURSU „SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”

WYNIKI KONKURSU „SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki rodzinnego konkursu techniczno- plastycznego „Szopka Bożonarodzeniowa”.

Do Konkursu zgłoszono 16 wyjątkowych prac, które zachwyciły swoją starannością, pomysłowością i świątecznym klimatem. Każda z szopek była wyjątkowa.

Komisja miała trudne zadanie, aby wyłonić najlepsze szopki.

Po dokładnej ocenie zgłoszonych prac przez komisję konkursową, która doceniła przede wszystkim oryginalność, estetykę wykonania i użycie różnorodnych materiałów, wyłoniono następujących laureatów konkursu:

Kategoria 1-3

I miejsce – Kutrzuba Zuzanna kl. 1a

II miejsce – Pawlik Helena 3b

III miejsce – Burda Blanka 3d

Wyróżnienie:

Jorda Kmieć Oliwier 1a

Dyląg Amelia 1c

Ciaranek Maja 1c

Małysa Dorota 2b

Nowak Hubert 2b

Baran Aleksandra 3c

Michałek Krystyna 3d

Kategoria 4-8

I miejsce – Małysa Amelia  5c

II miejsce – Śmiałek Oskar 5c i Śmiałek Emilia 8a

                      –   Kasza Wojciech 4c

III miejsce – Bargieł Kacper 6c

Wyróżnienie:

Duniec Małgorzata 5b

Nowak Lena 6b

Pragniemy w sposób szczególny podziękować sponsorom, którzy ufundowali nagrody: Parafii NMP Królowej Polski w Michałowicach, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach, Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Michałowicach, wydawnictwu GEREON.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie i życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych ciepła, miłości i spokoju.

Zapraszamy na wystawę szopek do kościoła NMP Królowej Polski w Michałowicach.

Przejdź do treści