Andrzejkowa wycieczka naszego oddziału przygotowawczego

W ostatni wtorek – 29 listopada 2022 r. – uczniowie z oddziału przygotowawczego pojechali z opiekunami na wycieczkę integracyjną do Krakowa. Pierwszym miejscem, które odwiedzili była manufaktura cukierków Ciuciu Cukier Artist na ulicy Grodzkiej. W trakcie warsztatów uczniowie dowiedzieli się, jak produkowane są cukierki i lizaki, a następnie własnoręcznie wykonali i degustowali własne słodycze. Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik Certyfikat Młodego Karmelarza i paczkę słodkości. Po warsztatach uczniowie pospacerowali po Rynku Głównym i odwiedzili kiermasz świąteczny. Następnie przenieśliśmy się na ulicę Centralną do wrotkarni Przewrotki. Pod czujnym okiem instruktorów nawet te osoby, które nigdy wcześniej nie miały wrotek na nogach, szybko opanowały poruszanie się na nich. Kiedy pierwsze kroki na wrotkach zostały już postawione, uczniowie świetnie bawili się na torze i wcale nie mieli ochoty wracać. Wycieczkę udało nam się zorganizować dzięki ponownej uprzejmości i wsparciu pani Dominiki Dobosz-Sypulskiej i firmy Zilch Technology Limited. Serdecznie dziękujemy za pomoc!