Wyjazd na narty w Dolomity

W dniach od 10 do 17.03.2018r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niesamowitym wyjeździe narciarskim na białą szkołę do włoskich Alp .
Po kilkunastu godzinnej podróży dotarliśmy do hotelu Zodiaco w miejscowości Vaneza , u zbocza góry Monte Bondone, kilka kilometrów od miasta Trydent. Przez pięć dni mogliśmy poszusować na nartach w doskonałych warunkach i mocno grzejącym słońcu, przy okazji podziwiając piękne alpejskie krajobrazy. Uczestnikom tego wyjazdu nie było dość satysfakcji i adrenaliny, którą przynosiły im niesamowite prędkości uzyskiwane na bardzo długich stokach ( Monte Bondone, Folgarii oraz Paganellii). Oczywiście wszystko to odbywało się w sposób bezpieczny i przemyślany pod okiem doświadczonych instruktorów: Pani Kasi, Pana Adama oraz Pana Artura.
Mieliśmy również czas na zabawę w prawdziwie rodzinnej atmosferze i wyjścia poza teren naszego ośrodka. Dużo śmiechu przyniósł nam spacer na stok, z którego zbiegaliśmy jak małe sarenki. Skosztowaliśmy także przepyszną, włoską pizzę, której kalorie zrzuciliśmy na wieczornym basenie.
Oprócz niezapomnianej jazdy na nartach, każdemu pozostaną w pamięci wieczorne zabawy na mini disco oraz karaoke pod przewodnictwem włoskiego animatora Mikeea.
Krótko mówiąc piękny wyjazd i mnóstwo barwnych wspomnień. Z radością wrócimy we włoskie Alpy za rok.

Mikołaj Trzaska

Zdjęcia z wyjazdu znajdziesz w galerii.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]