Rodzinny konkurs plastyczny „Ruch to zdrowie”

W ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Zdrowo, sportowo, bezpiecznie” w naszym przedszkolu został zorganizowany rodzinny konkurs plastyczny „Ruch to zdrowie”. Celem konkursu było promowanie ruchu jako niezbędnego elementu zdrowia, propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego oraz kształtowanie wyobraźni plastycznej i kreatywności dziecka. Zadaniem konkursowym było stworzenie plakatu  pt. „Ruch to zdrowie” dowolną techniką plastyczną w formacie A3.

Bardzo dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w wykonaniu oryginalnych prac plastycznych.

Laureaci konkursu:

1 miejsce – Dorota K.

2 miejsce – Franciszek K.

3 miejsce – Kacper B.

Wręczenie nagród zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu odbyło się 12 marca 2024 r.

Gratulujemy laureatom!!!

Agnieszka Czekaj