St. Patrick’s Day Challenge – podsumowanie

☘️ Przez ponad trzy tygodnie marca chętni uczniowie naszej szkoły brali udział w fascynujących zabawach, quizach oraz zadaniach z zakresu irlandzkiej kultury oraz obchodów Dnia Świętego Patryka, ukazujących jednocześnie bogactwo samej Irlandii.

☘️ Nasi uczniowie otrzymali inspirujące materiały do samodzielnej pracy, takie jak fiszki oraz interaktywne quizy technologiczne w aplikacji Blooket.

☘️ Podczas tego okresu, uczniowie zdobyli wiedzę na temat różnych aspektów, takich jak:

– Co kryje się za terminem Szmaragdowa Wyspa?

– Kim są tajemnicze postacie zwane Leprechauns?

– Jakie tajemnice skrywa koniec tęczy?

– Jakie pamiątki warto przywieźć z podróży do Irlandii?

☘️ W podsumowaniu naszej przygody zorganizowaliśmy St. Patrick’s Day Challenge Quiz z ciekawostkami na temat Dnia Świętego Patryka oraz Irlandii.

☘️ Postanowiliśmy nagrodzić pozytywnymi ocenami cząstkowymi i uwagami wszystkich uczestników wyzwania. Dodatkowo, Ci, którzy wyróżnili się najbardziej, otrzymali:

– vouchery motywacyjne, które będą mogli wykorzystać na zajęciach języka angielskiego,

– upominki związane z Dniem Świętego Patryka,

☘️ Mam nadzieję, że St. Patrick’s Day Challenge będzie dla wszystkich niezapomnianą przygodą.