Uroczyste zakończenie konkursów przedmiotowych 


Gala zakończenia konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty miała miejsce 26 kwietnia 2024 roku w Auli Głównej Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło laureatów konkursów, nauczycieli, rodziców i dyrektorów szkół.

Wśród tegorocznych triumfatorów znalazł się Aleksander Staroń, uczeń klasy 7c, który w tym roku zdobył tytuł laureata w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego. W trakcie gali odebrał zaświadczenie z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty, dr Gabrieli Olszowskiej. Brawa dla Aleksandra za to ogromne osiągnięcie!

To wydarzenie jest nie tylko okazją do uhonorowania wybitnych osiągnięć uczniów, ale także dowodem na to, jak ważne są konkursy przedmiotowe w rozwijaniu pasji, wiedzy i umiejętności młodych ludzi. Miejmy nadzieję, że będzie to inspiracją dla wszystkich uczniów, by wytrwale pracować i rozwijać swoje talenty.

Jeszcze raz gratulujemy naszemu laureatowi, Aleksandrowi Staroniowi, oraz finalistom, Jakubowi Mlynkowi i Bartłomiejowi Szydłowskiemu, i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz pasjonującej podróży po świecie wiedzy!

Skip to content