St. Patrick’s Day Challenge w SP Michałowice

St. Patrick’s Day Challenge

Chciałabym zaprosić Was do niezwykłego wyzwania, które wniesie do naszej szkoły porcję świeżości, radości i wiedzy – St. Patrick’s Day Challenge! 🌈

🍀 Dlaczego warto wziąć udział?

Przyłączając się do tego wyzwania, macie szansę pogłębić swoją wiedzę o świecie, odkryć fascynujące fakty dotyczące Irlandii i święta Św. Patryka. Ponadto, czeka Was szansa zdobycia voucherów motywacyjnych, które przydadzą się na zajęciach języka angielskiego, szósteczek z języka angielskiego, upominków i zaproszenia na English Tea Party!

🍀 Kto może wziąć udział?

Wyzwanie skierowałam przede wszystkim do klas, z którymi obecnie współpracuję, ale jest otwarte dla każdego ucznia klas 4-8. Jeśli nie mamy razem lekcji, a jesteś zainteresowany, wystarczy się do mnie zgłosić, a ja wyślę Ci przez e-dziennik fiszki, które należy przygotować i zaprezentować, co jest jednocześnie przepustką do kolejnych etapów wyzwania.

🍀 Jak to działa?

Wyzwanie składa się z trzech etapów: pierwszy to stworzenie fiszek o tematyce kulturowej (na podstawie udostępnianych przez nauczyciela materiałów), drugi to zabawa w gry na Blookecie, a trzeci (podsumowujący) to wyjątkowy quiz sprawdzający Waszą wiedzę.

🍀 Nagrody

Sam udział w wyzwaniu to już niesamowite doświadczenie! Dodatkowo, najbardziej zaangażowani uczniowie mają szansę zdobyć dodatkowe oceny, pozytywne uwagi, a także vouchery motywacyjne – (np. dodatkowe punkty na sprawdzianie), udział w English Tea Party i drobne upominki.

🍀 Masz pytania?

Zadaj mi je podczas zajęć albo w wiadomości przesłanej w e-dzienniku. Zapraszam do wspólnej zabawy! Niech St. Patrick’s Day Challenge stanie się dla nas wszystkich niezapomnianą przygodą!

Małgorzata Mełges

Skip to content