Świąteczna pomoc dla mieszkańców Ukrainy

Zakończyliśmy trwającą ponad 2 tygodnie świąteczną zbiórkę dla  ukraińskiej parafii w Szeginiach. Akcja zakończyła się wielkim sukcesem.  Bardzo dziękujemy  Uczniom i Rodzicom, którzy okazali niezwykła hojność w ofiarowaniu nie tylko żywności długoterminowej, środków chemicznych, artykułów higienicznych, ale także przygotowali  50 okazałych prezentów mikołajkowych dla konkretnych dzieci z Szegiń. Udało  się w bardzo krótkim czasie zgromadzić również kilkaset latarek z zapasem baterii.

Słowa podziękowania należą się także naszym młodym  wolontariuszom „Stowarzyszenia Nadzieja Michałowic” z klas siódmych i ósmych, którzy przez 2 tygodnie z zaangażowaniem przenosili, sortowali i pakowali  dary.

Akcja zakończyła się ogromnym sukcesem, gdyż nie brakło wrażliwych serc także poza społecznością naszej Szkoły. Dziękujemy Pracownikom oraz Rodzicom przedszkolaków z Przedszkola Publicznego w Michałowicach za włączenie się organizację akcji.

Wszystkie dary zostały dostarczone do Rabki ( miejsce zbiórki) przez  pana Tomasza Luberę w piątek 25 listopada. Bardzo, bardzo dziękujemy!

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

                                                                                                               – Św. Jan Paweł II

Więcej zdjęć w GALERII

Skip to content