Zakończenie programu grantowego To(działa)MY!

Z ogromną radością informujemy o zakończeniu programu grantowego To(działa)MY!, dzięki któremu udało nam się stworzyć wyjątkowe przedsięwzięcie teatralne dla uczniów klas 6-8. W ramach konkursu grantowego udało nam się pozyskać 2000 zł, które przeznaczyliśmy na przygotowanie i wystawienie 17 czerwca 2024 r. skróconej wersji sztuki Williama Shakespeare’a A Midsummer Night’s Dream (Sen nocy letniej) w języku angielskim.

Głównym celem projektu była popularyzacja teatru i kultury wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Uczniowie mieli okazję rozwijać swoje umiejętności aktorskie, poszerzać zdolności językowe oraz zgłębiać kulturę anglojęzyczną. Dodatkowo, uczestnicy projektu rozwijali swoje zdolności plastyczne i muzyczne, wybierając scenografię, kostiumy i muzykę oraz tworząc makijaże sceniczne. Program pozwolił im również doskonalić umiejętności pracy w grupie, co było niezwykle cennym doświadczeniem.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie w realizacji tego projektu! Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów i już nie możemy doczekać się kolejnych artystycznych wyzwań.

Skip to content